Sportuojame nuo 06:30 iki 22:00

Fitnessworld by Stuglys

Asmeninis treneris TOMAS STŪGLYS

Tomas_stuglys
Tomas
Stūglys
Savininkas, Treneris

Asmeninės treniruotės maksimaliam rezultatui

Esu Tomas Stūglys. Baigiau Lietuvos sporto universitetą kūno rengybos, sveikatingumo bei atletinio rengimo specializacijas, bet neapsiribojau vien tuo. Esu išklausęs/baigęs virš 20 sporto ir mitybos seminarų, kursų ir workshop’ų. Manau, sportas ir mityba yra sritis, kurioje tobulėti būtina, todėl nuolat ieškau galimybių tai padaryti ir įgytas žinias pritaikyti padedant žmonėms siekti asmeninių rezultatų.
Per 6 metus praktikos dirbant treneriu turiu sukaupęs nemenką darbo patirtį bei susidūręs su šimtais situacijų, kurioms reikalingi skirtingi darbo metodai. Naujokas ar profesionalas, vyras ar moteris, sulieknėti ar priešingai – priaugti svorio, didinti raumenų masę, reabilituotis po traumos – veiksmingus ir saugius sprendimus randu visiems norintiems pasiekti rezultato. Dirbdamas/a su asmeniniu treneriu užtikrinsite, jog Jūsų laikas bus produktyviai išnaudotas, o treniruotės bus maksimaliai efektyvios atsižvelgiant į Jūsų fizinius duomenis bei būklę, nekalbant apie motyvaciją, kurios kartais truputėlį pritrūksta.
Nereikia pamiršti, kad ir pačios efektyviausios treniruotės ar sveikiausias maistas taps nuodais, jei žmogus bus nestabilus emociškai: liūdnas, piktas, sportuos taip, kaip jam nepatinka, “iš reikalo”. Todėl man svarbu treniruotėse sukurti gerą nuotaiką, jaukią atmosferą bei siekiančią tobulėti energetiką, kiekvienam asmeniškai pritaikyti efektyviausią treniruočių metodiką bei kartu džiaugtis sporto pasiekimais ir teikiama nauda.

Skaudant nugarai, esant blogai nuotaikai, sergant depresija ar širdies ligomis – daugeliu atvejų padės ne vaistai, o subalansuotos treniruotės bei mityba.

Tinkamai atlikdami pratimus užsitikrinsite geresnį rezultatą, o klausydami mitybos patarimų greičiau pasieksite savų tikslų, jausitės geriau ir gyvensite ilgiau! 🙂

Išbandykite sportą su Asmeniniu treneriu ir atgal į paprastą sporto klubą grįžti nebesinorės niekada. Kiekvienam klubo klientui sudarome Asmeninę Sporto Programą ir apmokome ją daryti per į kainą įskaičiuotas individualias treniruotes. Siekiantiems maksimalių rezultatų rekomenduoju Asmeninių treniruočių narystę.

Atsiliepimai

Esu tikras, kad šiais, masinės pasiūlos ir įvairovės, laikais yra labai svarbu atsirinkti ir pasirinkti. Dar svarbiau, kai pasirinkimas yra sąlygotas ir glaudžiai susijęs su asmenine motyvacija, noru ir poreikiu keistis ir keisti, kai ypatingai atidžiai, ieškome, su kuo "susidėti" pasirenkant tiek sporto klubą, tiek asmeninį trenerį. Neabejoju, kad daugelis esame apie tai pagalvoję, o gal ir ne kartą. Aš be galo džiaugiuosi sutikęs tokį: neabejotiną savo srities profesionalą ir tiesiog gerą žmogų. Tokio gebėjimo “pagauti” kiekvieno žmogaus individualius poreikius ir pritaikyti tinkamus sprendimus (treniruočių programą, mitybos planą ir kt.), tokios empatijos ir linksmų plaučių (kas yra labai svarbu) reiktų gerokai paieškoti – tai duota ne kiekvienam. Esu dėkingas Tomui už jo pastangas ir džiaugiuosi kiekviena akimirka, vertingai ir turiningai, praleista jaukiame sporto klube Vilniaus centre. Kviečiu visus tinkamai pasirinkti!

Tomas Dinsmonas

Visada maniau, kad sportas salėje yra nuobodžiausias iš visų įmanomų ir neįmanomų sporto pasirinkimo variantų ir jei reikėtų rinktis, tai būtų KRAŠTUTINIS DALYKAS. Taigi išbandžiau aš tą KRAŠTUTINĮ REIKALĄ 🙂 ir po dviejų mėnesių su Tomu - nei salės, nei trenerio NEKEISČIAU NĖ UŽ KĄ! Pasirodo ten gali būti visai smagu! AČIŪ 😉

Živilė Jakutavičiūtė

Pirmą kartą atėjus į sporto klubą buvo baisu, nieko nesupratau, bijojau apsikvailinti. Pirmą savaitę sportavau su Tomu, jis sudarė planą pagal mano tuometinį pajėgumą, supažindino su sale ir įranga, ir kas nustebino labiausiai, atkreipė dėmesį į mano psichologinę būseną. Kelis kartus esu ėjusi į sporto klubus, bet ilgiau mėnesio sportuoti nepavykdavo, pritrūkdavo motyvacijos, baimės nugalėdavo. Šiuo metu sportuoju penkis mėnesius ir tikrai neketinu sustoti. Manau, kad šio karto skirtumas yra šis treneris. Ačiū, Tomai.

Miglė Oželytė

Ameeeizing treneris, programos, treniravimo stilius, nuolatinis tobulėjimas, ne tik mėgstantis, bet ir mokantis bendrauti. Trumpai tariant, treneris ameeizing, jei Tu sportuosi irgi tapsi ameeizing 🙂

Laura Sekmokaitė